Kamēr kristāli nonāk Tavās rokās, tie ir mērojuši garu ceļu, sākot no kalnračiem līdz pat uzpircējiem un tirgotājiem, tādējādi izejot cauri ļoti daudzu cilvēku rokām. Tāpēc ļoti būtiski ir atvēlēt laiku savu kristālu attīrīšanai.
Kristāli ir iedarbīgi enerģijas absorbētāji un vadītāji. Viena no akmeņu funkcijām ir attīrīt no negatīvām enerģijām vai tās pārveidot. 
Akmeņi uzreiz ir jāattīra pēc iegādāšanās, kā arī pēc valkāšanas. Ja kristāli netiek attīrīti, tad tie nespēj pildīt savu uzdevumu. Noteikti jāattīra rotaslietas, kuras piederējušas citam cilvēkam, jo tajās, iespējams, ir negatīvas vibrācijas, kuras var tikt nodotas Jums. 
Nedodiet savas akmeņu rotas "panēsāt" citam, pat ne labākajai draudzenei, māsai vai mammai. Konkrētais attīrītais akmens strādā tikai konkrēti TEV. 
Visvienkāršākā metode, lai attīrītu kristālus ir paturēt tos tekošā ūdenī nenoteiktu laiku, domājot labas domas un piesaucot visu labo ko Tu vēlies sagaidīt no konkrētā akmens. 
Akmeņus var vēl attīrīt novietojot tos mēnesgaismā vai saules gaismā, izmantojot sāls, skaņas, vīrakas, uguns, zemes vai saldēšanas metodes. Iesaku rūpīgi izlasīt katra attīrīšanas veida specifiku, jo ne katru akmeni drīkst turēt saulē, saldēt, turēt sālī utt. 
 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.